Długopisy 3D w klasie 2b i 3b

Podczas zajęć dodatkowych uczniowie z klasy 2b i 3b poznali możliwości długopisów 3D, które zostały zakupione w ramach projektu Laboratoria przyszłości. Dla wielu dzieci było to pierwsze doświadczenie z pracą tym urządzeniem.

Dzieci były zainteresowane metodą działania długopisów oraz zaangażowane w staranne wykonanie przydzielonych projektów o tematyce Świąt Bożonarodzeniowych. Uczniowie mogli też wykazać się kreatywnością i stworzyć projekty według własnego pomysłu.
Pracując z długopisami 3D, uczniowie rozwijali koordynacje wzrokowo-ruchową, wyobraźnię przestrzenną, umiejętności manualne i kreatywność, a także cierpliwość i koncentrację uwagi. Praca z długopisami 3D to doskonałe połączenie zabawy z edukacją.