Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim

78-500 Drawsko Pomorskie

ul. Dworcowa 2a

Tel.: (94) 363-25-48

sekretariat@sp2drawsko.pl
Jesteś tutaj: Start / O Szkole / Nauczyciele

Nauczyciele

Oddział przedszkolny "0":

  • Marlena Frankowska - Losekoot - gr. 0a
  • Małgorzata Pieńkos - gr. 0b

Nauczanie wczesnoszkolne:

  • Anna Czerwińska - wych. 1a
  • Elżbieta Czerwińska - wych. 1b
  • Joanna Szewczyk - wych. 2a
  • Dorota Schwalbe - wych. 2b
  • Adrianna Karow - wych. 3a
  • Teresa Szpadzińska - wych. 3b
  • Agata Maciejewska - wych 3c
  • Zofia Lisowska - nauczyciel wspomagający
  • Agnieszka Wesołowska
  • Dorota Wojciechowska
  • Agnieszka Wardęga

Nauczyciele języka polskiego:

  • Julita Dąbrowska - Motyl - wych. 6b
  • Izabela Mackiewicz - wych. 8a
  • Magdalena Hnat - wych. 7c
  • Eliza Spirydowicz 

Nauczyciele języka niemieckiego:

  • Agnieszka Łuczak
  • Małgorzata Mróz
  • Joanna Skibińska

Nauczyciele języka angielskiego:

  • Teresa Szpadzińska
  • Joanna Wieczorek
  • s. Anna Kozera - wych. 5c
  • Tomasz Sawka

Nauczyciele historii i WOS:

  • Anna Jarosz - wych. 8b
  • Bernardyna Walaszkowska
  •  

Nauczyciele matematyki:

  • Aneta Dobrowolska - wych. 4a
  • Mariola Jędrzejewska - wych. 4b
  • Beata Kusiak - wych. 8c

Nauczyciele fizyki:

  • Magdalena Bącal - Holak

Nauczyciel chemii:

  • Urszula Sobczyk

Nauczyciele geografii:

  • Wioletta Kowalewska
  • Magdalena Bącal - Holak
  • Agnieszka Grajcewicz
  •  

Nauczyciel biologii:

  • Urszula Sobczyk
  • Agnieszka Lipińska
  • Dagmara Lebiedź
  •  

Nauczyciel przyrody:

  • Elżbieta Czerwińska
  • Dagmara Lebiedź
  •  

Nauczyciele informatyki:

  • Sylwia Walerowicz - wych. 6a
  • Wioletta Wróbel

Nauczyciel plastyki:

  • Barbara Klimczak
  • Anna Gudziejewska
  • Violetta Katarzyńska
  •  

Nauczyciel muzyki i rytmiki:

  • Anna Gudziejewska - wych. 7a

Nauczyciel zajęć technicznych:

  • Sylwia Walerowicz

Nauczyciele religii:

  • Barbara Klimczak
  • s. Anna Klata

Nauczyciel etyki:

  • Anna Gudziejewska

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:

  • Anna Gudziejewska
  • Barbara Klimczak

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

  • Łukasz Zawiła - wych. 5a

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Agnieszka Lipińska 
  • Marta Kwiatkowska
  • Anna Bilińska
  • Łukasz Zawiła

Nauczyciele świetlicy:

  • Aneta Targus
  • Sylwia Zielińska
  • Mirosława Wilga

Nauczyciel biblioteki:

  • Wioletta Kowalewska

Pedagog szkolny:

  • Krystyna Plich
  • Anna Wojtkiewicz
  • Joanna Skibińska

Psycholog szkolny:

  • Jolanta Pappelbon

Logopeda:

  • Agnieszka Łuczak