UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

1września 2022 roku odbędzie się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego o godz. 9.00 w hali sportowej dla dzieci i uczniów klas 0 – VIII. Następnie uczniowie z wychowawcami udadzą się do wyznaczonych sal lekcyjnych w celu omówienia spraw organizacyjnych.

W tym dniu nie będą gotowane obiady.

Przypominam, że na uroczystościach obowiązuje strój galowy.

1 września 2022r. rodzice dzieci z „zerówek” przyprowadzają przedszkolaki zgodnie ze zgłoszeniem ( godzina i czas pobytu) lub tylko na rozpoczęcie roku i potem zabierają do domu. Ponieważ w tym dniu nie gotujemy obiadów, proszę o zaopatrzenie dzieci, które zostają na cały dzień, w suchy prowiant i napoje.

Dowozy i odwozy uczniów

Informuję, że obowiązuje ten sam rozkład przywozów i odwozów dzieci, jak w ubiegłym roku szkolnym.

Poniżej przedstawiam rozkład odwozów, który obowiązuje tylko w dniu 1 września 2022r. Rano dzieci przyjeżdżają tak jak przyjeżdżały dotychczas (bez zmian).

Dyrektor Małgorzata Zawiła