Skrzatusz 2021

18 września br. młodzież naszej szkoły z kl. 6-8 uczestniczyła w Diecezjalnym Spotkaniu Młodych w Skrzatuszu. Towarzyszącym hasłem były słowa „Zacznij od nowa”. Koncert zespołu Full Power Spirit, inscenizacja grupy Cenacollo, wspólna adoracja i Msza św. to główne punkty programu tego spotkania, podczas których był czas i na modlitwę i dobrą zabawę w gronie rówieśników.

Nie zabrakło w wolnym czasie możliwości zatańczenia belgijki, skrzypka, Jerusalema Dance i innych tańców integracyjnych. Takie spotkania uświadamiają uczestnikom, że młodość to szczególnie twórczy okres w życiu człowieka, w którym powinien być czas na budowanie relacji, dobrą, bezpieczną zabawę, wyciszenie. Młodzi przekonują się , że nie są osamotnieni w budowaniu osobistego systemu wartości.