Turniej Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

19 maja 2021r. odbyły się miejsko-gminne oraz regionalne eliminacje do Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Miło nam poinformować, że z naszej szkoły udział wzięli:

• w kategorii – PTASZĘTA  - Łucja Jonak, Gustaw Pasternak, Karina Wojtkiewicz, Lena Pytel, Hanna Żukowska, Krzysztof Bator, Juliusz Walczak, Martyna Strzałkowska;
  • w kategorii – PTAKI -  Wiktoria Mojsiejewicz, Aleksandra Lipińska, Amelia Rumianowska, Gabriela Grams, Nikola Walenciej, Aleksandra Kranc, Kacper Woliński, Martyna Liszewska.

Eliminacje miejsko-gminne

Tytuł laureata zdobyły:

Martyna Strzałkowska w kategorii „Ptaszęta”

Martyna Liszewska w kategorii „Ptaki”

Eliminacje regionalne

Tytuł laureata zdobyła:

Martyna Liszewska w kategorii „Ptaki”

Karty zgłoszenia oraz nagrania laureatów wraz z protokołem z etapu regionalnego zostały wysłane do Koszalińskiej Biblioteki.Ogłoszenie wyników turnieju  i prezentacja zwycięskich nagrań odbędzie się 11 czerwca 2021 r. na kanale YouTube  Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.

Dziękujemy wszystkim laureatom, uczestnikom, opiekunom i nauczycielom za przygotowanie, wzięcie udziału w konkursie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Dyrektor SP2 w Drawsku Pomorskim