Wojewódzki Finał Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport w kategorii "2"

20.05.2021 w Goleniowie odbył się Wojewódzki Finał Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport w kategorii "2". Po eliminacjach i półfinale z 54 zgłoszonych zespołów wyłoniono najlepsze 16. Dwie drużyny M-LUKS "LIDER" SP2 Drawsko Pomorskie wzięły udział w walce finałowej.

Zespół Drawsko Pomorskie I (Szymon Mróz, Kamil Marchewka) po dobrej grze zajął trzecie miejsce w grupie i zakończył swoje zmagania sportowe. Doskonała gra zespołu Drawsko Pomorskie II, w składzie Tymek Piróg, Kuba Małocha i Filip Paluch, dała chłopcom awans do finałowej ósemki. Dobra gra i świetna sportowa postawa zawodników z Drawska nie dała jednak awansu do najlepszej trójki.

30.05.2021 w Połczynie Zdroju odbył się Finał Wojewódzkiego Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport w kategorii "3". W zawodach brał udział  uczeń naszej szkoły Aleksander Lipiński. Wraz ze swoim zespołem zajął I miejsce w województwie i awansował do rozgrywek Ogólnopolskich.

Trenerem chłopców była Agnieszka Lipińska.