PÓŁFINAŁ WOJEWODZKI TURNIEJU KINDER+SPORT W MINISIATKÓWCE

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie naszej szkoły brali udział w rozgrywkach wojewódzkiej ligi minisiatkówki chłopców w kategorii 3. Dwa nasze zespoły zagrały w I i II lidze 4 turnieje i awansowały do półfinału wojewódzkiego.

21.04.2024r. zawodnicy udali się do Koszalina na półfinałową rozgrywkę. Zespół 1 w składzie: Walczak Aleksander, Fuk Franciszek, Wieczorek Radek, Tarnowski Patryk wygrał wszystkie mecze. Punkty zdobyte podczas wcześniejszych zawodów nie dały nam awansu do najlepszej szóstki w województwie. Bardzo dobra gra zawodników dobrze rokuje na kolejny sezon ligowy.
Chłopcy z drugiego zespołu: Ładny Jakub, Roszak Michał, Szulist Michał, Rećko Oskar wygrali 2 mecze i dwa pojedynki przegrali.
Sportowcy reprezentujący SP nr 2 są zawodnikami szkolnego klubu M-LUKS Lider.
Trenerem drużyny była Agnieszka Lipińska.