Kto alkohol próbuje, na złą drogę wstępuje - rozstrzygnięcie konkursu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. "Kto alkohol próbuje, na złą drogę wstępuje" ogłoszony w marcu w ramach realizacji działania 5 programu profilaktycznego wspieranego przez GKRPA został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy od uczniów kilkanaście prac konkursowych.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką antyalkoholową. Chcieliśmy w ten sposób zwrócić uwagę na negatywny wpływ alkoholu na życie człowieka, dostarczyć wiedzy o zagrożeniach wynikających z picia alkoholu oraz jego skutkach.
Z przyjemnością oglądałyśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!
Po długich naradach jury konkursowe w składzie: Anna Werens, Marta Kwiatkowska przydzieliło po trzy najpiękniejsze prace do trzech miejsc na podium.

Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:
I MIEJSCE: Godoń Adam kl. 5a, Antonowicz Zofia kl. 5a, Majerowska Amelia kl. 5c
II MIEJSCE: Szulist Michał kl. 5a, Krawczyk Hubert 5a, Sojda Kornelia kl. 5a
III MIEJSCE: Jonak Łucja 5a, Zielińska Anna 5b, Nowacka Anna 5b
Na laureatów czekają nagrody.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!
Koordynator programu profilaktycznego Marta Kwiatkowska oraz nauczyciel plastyki Anna Werens.