Koncert Bożonarodzeniowy 2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie „Koncertu Bożonarodzeniowego”, czyli:

- koordynatorkom: p. Julicie Dąbrowskiej-Motyl i p. Barbarze Klimczak,

- p. Adriannie Karow  za przygotowanie „Tańca Mikołajów”,

- p. Małgorzacie Pieńkos za przygotowanie kolędy „Lulajże Jezuniu” na dzwonki,

- za stroje i rekwizyty – p. Krystynie Plich i p. Julicie Dąbrowskiej-Motyl,

- za napisanie scenariusza i opracowanie „Jasełek” – p. Julicie Dąbrowskiej-Motyl,

- za przygotowanie utworów z zespołem wokalno-instrumentalnym – p. Agnieszce Szpargale,

- za dekoracje – p. Barbarze Klimczak, p. Annie Jarosz, p. Elżbiecie Czerwińskiej, Agacie Maciejewskiej i p. Agnieszce Słowińskiej,

- za obsługę techniczno-dźwiękową – p.  Markowi Wilczyńskiemu i p. Tomaszowi Sawce

oraz wszystkim uczniom, którzy występowali w naszym koncercie.

Dziękuję Radzie Rodziców i Samorządowi Szkolnemu za przygotowanie „Kiermaszu Świątecznego” oraz wszystkim uczniom i rodzicom, którzy przygotowali stroiki i ciasta na tę okazję.

Dziękuję Łucji Biernikiewicz z klasy 8b za wykonanie pięknych zdjęć, które poniżej możemy podziwiać.

Było pięknie i nastrojowo, ciekawie i kolorowo.

Już poczuliśmy magię świąt i niech z nami zostanie jak najdłużej.

Dyrektor Małgorzata Zawiła