Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt

28.11.2023r. w Szkole Podstawowej w Mielenku odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Rywalizowano w kategoriach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, cyklicznych rozgrywek Wojewódzkiego Związku Sportowego w Szczecinie. Zwycięzcy reprezentować będą naszą gminę na szczeblu powiatowym.

Klasyfikacja Końcowa:

Igrzyska Dzieci:
1. SP Mielenko
2. SP 1 Drawsko Pomorskie
3. SP 2 Drawsko Pomorskie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
1. SP 2 Drawsko Pomorskie
2. SP 1 Drawsko Pomorskie
3. SP Nętno

Naszą Szkołę reprezentowały:
Bogin Wiktoria 7a, Gloc Magdalena 8a, Górna Elżbieta 8a, Haraszczuk Alicja 6b, Hnatkowska Lilianna 7a, Kieć Hanna 6a, Kiszko Katarzyna 8b, Klonowska Blanka 5a, Magac Zuzanna 6a, Marchewka Marcelina 5a, Mierzejewska Oliwia 8b, Pełczyńska Hanna 7a, Rudnicka Michalina 8b, Soroko Hanna 8b, Urbańska Hanna 6a, Wacyk Amelia 5c, Wiśniewska Nadia 7c, Wolińska Zuzanna 6a, Wróbel Weronika 7a, Żukowska Martyna 7a.

Serdecznie Gratulujemy!

Opiekunowie: Marta Kwiatkowska, Łukasz Zawiła