Igrzyska Dzieci w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

05.10.2023 r. w Szkole Podstawowej w Ostrowicach odbyły się Igrzyska Dzieci w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej szkoły w kategorii chłopców, która reprezentować będzie naszą gminę w Mistrzostwach Powiatu.

Rywalizowano w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60m, bieg na 1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Każdy wynik zawodnika przeliczany był na punkty wg tabel wielobojowych, a suma 5 najlepszych wyników w czwórboju decydowała o pozycji szkoły.
W zawodach wystartowało pięć szkół podstawowych: SP1 Drawsko Pom., SP2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pom., SP Mielenko, SP Ostrowice, SP Nętno

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Jasiński Dominik
2. Bednarczyk Szymon
3. Żoch Adam
4. Steciak Maksymilian
5. Tutur Ignacy
6. Roszak Michał

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2

III miejsce - Szkoła Podstawowa Ostrowice

IV miejsce - Szkoła Podstawowa Mielenko

V miejsce Szkoła Podstawowa Nętno

Za zajęcie od I-III miejsca zawodnikom zostały wręczone pamiątkowe medale.

Dodatkowo nasz zawodnik Dominik Jasiński uplasował się na drugim miejscu w indywidualnej klasyfikacji punktowej.

GRATULUJEMY !!!

Opiekun: Łukasz Zawiła