Turniej wiedzy ratowniczej - zwyciężyliśmy

14 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Drawsku Pomorskim odbył się turniej wiedzy ratowniczej. W zmaganiach udział brali uczniowie, którzy byli podzieleni na dwie kategorie: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.

W czasie trwania zawodów uczestnicy zmagali się z konkurencjami praktycznymi, które polegały na poprawnym wykonaniu zabiegów resuscytacyjnych oraz udzieleniu pomocy w scence przygotowanej przez komisję.
Zmagania oceniali przedstawiciele Powiatowej Państwowej Komendy Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim oraz Straży Wojskowej ze Złocieńca.
Organizatorami zawodów była Grupa Medyczna Drawsko we współpracy ZSP w Drawsku oraz strażakami z Drawska i Złocieńca.
Ostatecznie w kategorii szkół podstawowych nasz drużyna zwyciężyła!

Gratulacje dla dziewczyn!
Skład drużyny: Hejłasz Maja, Kubrak Aleksandra, Olejnik Małgorzata, Iwańcio Sandra. Opiekunem był Łukasz Zawiła.