Powiatowa Konferencja dotycząca idei Wolontariatu

Dzień 5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji 5 uczennic naszej szkoły: Ula Wisłocka, Oliwia Borysiuk, Sandra Iwańcio, Zuzanna Bodnar i Ola Lipińska wzięły udział w Powiatowej Konferencji dotyczącej idei Wolontariatu, która odbyła się w Złocieńcu.

Podczas konferencji delegacje szkolnych wolontariuszy zaprezentowały swoje działania. Oprócz tego przeprowadzono konkurs wiedzy o wolontariacie. Z każdej szkoły wyłoniono zwycięzcę. Wspaniałą wiedzą o wolontariacie i największą liczbą uzyskanych punktów spośród naszych wolontariuszy działających w Szkolnym Kole Caritas wykazała się Ula Wisłocka. Serdecznie Uli gratulujemy, wszystkim wolontariuszom życzymy dużo sił, energii, satysfakcji i wielu wspaniałych inicjatyw dla dobra innych.