NOWE DRUKI! Nabór wniosków na sprzęt komputerowy dla dzieci z terenów po PGR-ach

Burmistrz Drawska Pomorskiego ogłasza nabór wniosków w ramach programu Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR".

W ramach projektu można otrzymać komputer stacjonarny lub laptop lub tablet oraz dostęp do internetu.

UWAGA! NOWE WZORY WNIOSKÓW (OŚWIADCZEŃ)

W związku ogłoszoną przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa zmianą regulaminu i obowiązujących oświadczeń informujemy, że od 15.10.2021 r. przyjmowane będą wyłącznie oświadczenia na nowych drukach.

Formularze do pobrania:

1) w przypadku ucznia niepełnoletniego złożyć należy: oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego, zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie w sprawie wyboru sprzętu [pobierz_NOWY_druk]
2) w przypadku ucznia pełnoletniego złożyć należy: oświadczenie ucznia pełnoletniego, zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie w sprawie wyboru sprzętu [pobierz_NOWY_druk]

Nowe formularze są dostępne także w Urzędzie Miejskim w Drawsku Pomorskim pok.117 (Informacja)

Na okoliczność potwierdzenia miejsca pracy i zamieszkania krewnego wskazanego w punkcie 2b) oświadczenia gmina może w każdej chwili zażądać dokumentów na podstawie których te informacje wpisano.

Jednocześnie przypominamy, że za składanie fałszywych oświadczeń zawierających nieprawdę grozi odpowiedzialność karna

W imieniu uczniów niepełnoletnich oświadczenie składa rodzic/opiekun prawny dziecka, w przypadku uczniów pełnoletnich oświadczenie składają sami uczniowie.

Złożenie dokumentów nie oznacza zapewnienia otrzymania sprzętu.

Informacje dotyczące dokumentacji konkursowej można znaleźć na stronie internetowej Centrum Projektów Polska Cyfrowa w zakładce Dokumentacja Konkursowa/Regulamin Konkursu: https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

Termin składania dokumentów:

12.10.2021 r. do 19.10.2021 r. do godz. 15:00 w Biurze Obsługi Interesanta (Informacja) Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim

Wnioski należy wypełniać odręcznie, podane informacje muszą być wpisane czytelnie.

Informacji udziela:

Karolina Chromińska, tel. 94 34 46 806, e-mail: komputery.pgr@drawsko.pl