SPOTKANIE Z PRACOWNIKIEM POWIATOWEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ PANIĄ JOLANTĄ ROKOSZ

15.04.2024r. odbyło się spotkanie profilaktyczne uczniów klasy 4A z Panią Jolantą Rokosz pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Drawsku Pomorskim w ramach realizacji działań programu profilaktycznego pt. Kto alkohol próbuje, na złą drogę wstępuje wspieranego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Drawsku Pomorskim.

Na spotkaniu uczniowie naszej szkoły zdobyli wiedzę na temat: uzależnienia od alkoholu, skutków jego zażywania, zagrożeń z nim związanych oraz form pomocy w przypadku wystąpienia uzależnienia. Czwartoklasiści wysłuchali wykładu, obejrzeli prezentację multimedialną przygotowaną przez Panią Jolantę Rokosz oraz brali udział w zajęciach praktycznych (mieli okazję przetestować alkogoogle oraz narkogoogle).
Koordynator programu Marta Kwiatkowska.