Konferencja dla Nauczycieli

Fundacja Im. Matki Pauli Maleckiej SERCA SERCOM zaprasza dyrektorów, nauczycieli i innych pracowników edukacyjnych na Konferencję dla Nauczycieli pn. INSPIRA(K)CJA, która odbędzie się 23 września (sobota) w Pobiednej 127 (tzw. Bogudzięka) w siedzibie Fundacji.

Konferencja jest adresowana głównie do nauczycieli szkół z terenu gminy Nowe Miasto nad Pilicą. Dzięki dofinansowaniu z Fundacji ORLEN udział w  konferencji jest dla Państwa całkowicie bezpłatny.

Przewidziane tematy poszczególnych części to prawdziwe perełki dla kadry nauczycielskiej, która poszukuje nowych rozwiązań, chce być zaangażowana niezależnie od stopnia awansu i stażu pracy, dla której liczy się dobro ucznia, własny dobrostan i niegasnąca satysfakcja z pracy, a nie system.

Program obejmuje następujące tematy i zagadnienia:

• Styl Myślenia Nauczyciela i Ucznia – Jak zwiększyć skuteczność nauczania i poprawić relacje z uczniami? – Krzysztof Sobieraj – psycholog, certyfikowany trener FRIS
  • Zrealizuj szkolne marzenia. Gdzie pozyskać dodatkowe pieniądze dla szkoły? – s. Anna Kozera – nauczycielka j. angielskiego, szkolny koordynator programu ERASMUS+
  • Inspiracje – innowacje

– Uczniowie i Nauczyciele współtwórcami lekcji – s. Anna Kozera
– Pomysły na animacje – Martyna Winnicka – dyplomowana animatorka
– Dobre i sprawdzone praktyki w pracy katechetycznej – s. Sylwia Wójtowicz – nauczycielka religii.

Zgłoszenia na konferencję poprzez link rejestracyjny: https://forms.office.com/e/49YnSmAxtu

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 518 642 566,  fb: Fundacja Serca Sercom lub  e-mail: sercasercom@onet.pl