Biwak harcerski

W dniach 15-17 września harcerze z naszej szkoły wzięli udział w biwaku w Złocieńcu. Podczas pobytu realizowany był projekt Człap, człap na harcerski raj(d) w ramach programu Narodowego Centrum Kultury- Bardzo Młoda Kultura 2023-2025 finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach tej inicjatywy odbyły się warsztaty języka migowego z panią Karoliną Tyczyńską, warsztaty wykonywania pierścienia harcerskiego techniką paracord z panią Viktoriią Hakh, a także spacer śladami historii Złocieńca z przewodnikiem panem Pawłem Redmanem.
Nasza drużyna miała okazję zintegrować się podczas wspólnych zabaw, tańców, animacji, a nawet wspólnie kibicować polskim siatkarzom podczas meczu o tytuł Mistrzów Europy.
Niedzielne przedpołudnie spędziliśmy w złocienieckim kinie Mewa na filmie Drogi Panie Dyktatorze...