Bezpieczne wakacje! Ważna sprawa! To rozsądek i zabawa.

Na Stadionie Miejskim w ramach profilaktyki uzależnień we współpracy z Burmistrzem Drawska Pomorskiego oraz drawskimi instytucjami wspierającymi:

Państwową Strażą Pożarną, Komendą Powiatową Policji, Państwową Stacją Epidemiologiczną, Strażą Miejską, Stowarzyszeniem Żarek, Zespołem Interdyscyplinarnym, Centrum Szkolenia Bojowego, Grupą Medyczną z ZSP odbyły się działania profilaktyczne mające na celu podniesienie samooceny, wskazanie sposobów radzenia sobie ze stresem, pokazanie uczniom aktywnych, ciekawych, bezpiecznych form spędzania wolnego czasu, jak zachowywać się w razie zagrożenia, gdzie szukać pomocy.
Rada Rodziców zainicjowała zbiórkę na mural szkolny i przygotowała kiermasz własnych wypieków. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania.