Wizyta ratowników medycznych w oddziałach przedszkolnych

29 września 2022 roku w oddziałach przedszkolnych gościliśmy ratowników medycznych. Podczas zajęć Pan Michał i Pani Zofia opowiadali dzieciom o zawodzie ratownika medycznego, a także pokazali sprzęt, który wykorzystują w codziennej pracy. Od czwartku przedszkolaki wiedzą, do czego służy ciśnieniomierz, glukometr, pulsoksymetr i potrafią wypowiedzieć te jakże trudne słowa. Przedszkolaki dowiedziały się, w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy. Serdecznie dziękujemy za wizytę!