Aleksander Lipiński z kl. 6a - wicemistrzem Polski.

W dniach 25-28.08.2021 roku w Gliwicach odbył się 27. Finał Mistrzostw Polski w Minisiatkówce Kinder Joy of Moving. Prawo do udziału w zawodach miał mistrz i wicemistrz każdego województwa. Zespół MKS Mieszko Połczyn Zdrój, w którym gra uczeń klasy 6a Aleksander Lipiński, awansował z I miejsca w kategorii "trójek" chłopców.

Po 3 dniach rywalizacji, 11 rozegranych meczach, zespół Olka zajął II miejsce w Polsce, ulegając jedynie drużynie Trefl Gdańsk. W historii rozgrywek Kinder Joy of Moving jeszcze nigdy drużyna chłopców z naszego województwa nie znalazła się w pierwszej dziesiątce turnieju. Zespół z Połczyna Zdroju przełamał złą passę zdobywając pierwsze punkty dla województwa zachodniopomorskiego.

Gratulujemy Olkowi i Jego drużynie i życzymy dalszych sukcesów!!!