Wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki Owadogigant w Lubnicy

W piątek 20 maja 2022r. uczniowie klas 0A i 0B uczestniczyli w wycieczce do Rodzinnego Parku Rozrywki Owadogigant w Lubnicy.

Zwiedzanie parku dzieci rozpoczęły od ścieżki edukacyjno-przyrodniczej, po której oprowadził je miejscowy przewodnik. Podziwiając owady o gigantycznych rozmiarach, wysłuchały ciekawostek z życia każdego z nich oraz aktywnie uczestniczyły w dialogu z przewodnikiem, odpowiadając na zadane przez niego pytania. Był to pełen emocji i wrażeń wyjazd integracyjny, świetny sposób na aktywny wypoczynek w gronie znajomych. Na dzieci czekały różne atrakcje: trampoliny, zamki dmuchane, gokarty, park linowy, atrakcje na wodzie. Pobyt w parku uświetniło przybycie Pirata, który bawił się z dziećmi, przygotował animacje i warsztaty. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.