Ślubowanie klas pierwszych

20 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszaków na uczniów naszej szkoły. W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, dyrektor szkoły - Pani Małgorzata Zawiła, wicedyrektor szkoły - Pani Małgorzata Mróz, zaproszeni goście: dyrektor przedszkola - Pani Lidia Sawka, wicedyrektor przedszkola - Pani Teresa Paluch, przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Agnieszka Kobryś oraz najbliżsi bohaterów uroczystości - rodzice.

W niezwykle podniosłej atmosferze na sztandar szkoły pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, pilnie się uczyć oraz jak najlepiej rozwijać swoje umiejętności. Po ślubowania Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Uroczystość uświetnił również występ szkolnego chóru. Pani Dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom, otrzymali oni również pamiątkowe dyplomy i medale oraz miłe upominki.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

A. Czerwińska
E. Czerwińska