Turniej eliminacyjny minisiatkówki Kinder+Sport

W dniu 27.02.2021 w Połczynie Zdroju odbył się turniej eliminacyjny minisiatkówki Kinder+Sport. W zmaganiach sportowych udział wzięły  drużyny z: Drawska Pomorskiego, Wałcza, Połczyna Zdroju, Złocieńca, Łobza i Szczecinka. Nasze miasto reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2. Każdy zespół rozegrał 6 spotkań w swojej grupie.

Drużyna Drawsko Pomorskie 1 w składzie: Szymon Mróz i Kamil Marchewka zajęła 3 miejsce w swojej grupie i i wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiego.

Do kolejnego etapu rozgrywek awansował również zespół Drawsko Pomorskie 2 w składzie: Kuba Małocha, Tymek Piróg i Filip Paluch. Chłopcy w swojej grupie również zajęli 3 miejsce.

Trenerem zawodników była Agnieszka Lipińska. Sukces cieszy tym bardziej, że zajęcia z siatkówki zostały wznowione zaledwie 2 tygodnie przed zawodami.