MISTRZOSTWA POWIATU DRAWSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

27.03.2024 r. w Złocieńcu odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU DRAWSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

KATEGORIA IMS:

Klasy 7, 8

I MIEJSCE (AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO) wywalczyły:
N. Wiśniewska, M. Rudnicka, H. Janicka, K. Kiszko, N. Piernik, E. Górna.

IV MIEJSCE wywalczyli chłopcy: J. Bulkiewicz, G. Roszak, J. Kaźmierski, M. Sarzała, A. Wiśniewski, M. Skwirowski.

KATEGORIA ID:

Klasy 4

IV MIEJSCE wywalczyły dziewczęta: M. Bałdowska, J. Cichońska, L. Nowowiejska, E. Skibińska, M. Strzałkowska, H. Żukowska.

IV MIEJSCE wywalczyli chłopcy: Mikołaj Michalak, Patryk Tarnowski, J. Walczak, M. Czeszczewik, F. Dobrowolski, M. Gaworzewski.

Klasy 5, 6

IV MIEJSCE wywalczyły dziewczęta: W. Kołodziej, Z. Antonowicz, Ł. Jonak, M. Marchewka, H. Kieć, Z. Wolińska, K. Wojtalewicz, A. Matusiak.

IV MIEJSCE wywalczyli chłopcy: P. Pilipiec, I. Tutur, F. Ciepłuch, M. Roszak, S. Bednarczyk, A. Żoch, J. Ładny, Aleksander W.

Gratulujemy !!!

Opiekunowie: Marta Kwiatkowska, Łukasz Zawiła, A. Bilińska