Uwaga Rodzice - listy dzieci do oddziałów zerowych i klas pierwszych

Szanowni Rodzice !

22 marca 2024r. o godz. 10.00 w szkole zostaną wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych do oddziału zerowego oraz dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy pierwszej.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do oddziału zerowego i klasy pierwszej składają oświadczenie - „Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły” w dniach 25 – 26 marca 2024r. na dwa sposoby:

1. telefonicznie, dzwoniąc do sekretariatu,
  2. w postaci pisemnego oświadczenia przesłanego mailem lub złożonego w sekretariacie szkoły (wzór oświadczenia na stronie internetowej szkoły).

Po złożeniu oświadczenia dzieci zostaną zakwalifikowane do szkoły i otrzymają status „przyjętych do szkoły”.

Listy dzieci przyjętych zostaną wywieszone

27 marca 2024r. o godz. 10.00.

UWAGA !!!

Zgodnie z przepisami, do klasy pierwszej, najpierw kwalifikuje się dzieci z obwodu szkoły, natomiast dzieci spoza obwodu będą brały udział w postępowaniu uzupełniającym w maju. Na tym etapie postępowania szkoła dysponuje wolnymi miejscami, więc najprawdopodobniej dzieci niezakwalifikowane – będą w maju przyjęte do tutejszej placówki. J

Dyrektor Małgorzata Zawiła