Moja Szopka Betlejemska

W kończącym się adwencie niektórzy uczniowie naszej szkoły zamienili się w budowniczych. Biorąc udział w szkolnym konkursie „Moja Szopka Betlejemska” uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością.

Wyłonienie najpiękniejszej szopki okazało się zadaniem bardzo trudnym. Nie było prac lepszych i gorszych, każda zasługiwała na uznanie i nagrodę. Dlatego niektóre miejsca zostały przyznane ex aequo. Prace konkursowe można było podziwiać nie tylko w szkole, ale również w Małym Kościele.

Ostateczne wyniki konkursu wyglądają następująco:

Kategoria wiekowa kl. I-III

I miejsce – Arian Fijałkowski i Oliwier Biernikiewicz

II miejsce – Kinga Gregajtys i Kasjan Wardęga

III miejsce – Łucja Roszak

Wyróżnienie: Antonina Kołodziej i Hubert Chmielewski

Kategoria wiekowa kl. IV -VIII

I miejsce – Amelia Majerowska i Franciszek Fuk

II miejsce – Blanka Klonowska i Jakub Matczak

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Wszyscy na swój sposób są zwycięzcami. Wykonanie pracy konkursowej wpisało się w przygotowania do nadchodzących Świąt, a piękne Szopki Betlejemskie będą wspaniałym akcentem istoty Świąt Bożego Narodzenia i centrum rodzinnego kolędowania.